Forum riderow flipboards

Pierwsze polskie forum riderów flipboards; ZAPRASZAMY !!!

Ogłoszenie

RZETELNI UŻYTKOWNICY FORUM MAJĄ TERAZ DUŻE SZANSE DOSTAĆ "MODERATORA" JAKO OBOWIĄZEK JEŚLI OCZYWIŚCIE BĘDĄ CHCIELI BO MAMY NABÓR. POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO REJESTRACJI ORAZ PISANIA. Forum jest świeżutkie i po konserwacji ABY MÓC PRZEGLĄDAĆ FORUM ZAREJESTRUJ SIĘ !!! Niestety aby wystartować z forum musimy prowadzić tak agresywną politykę. Niestety początki są najtrudniejsze

#1 09-10-2009 12:16:43

Dominbik

Administrator

Zarejestrowany: 14-08-2009
Posty: 8
Punktów :   

Forum dopiero rusza ! ZAPRASZAMY !!!

Witam !
Forum dopiero zaczyna swoją "działalność" i przez małą popularność flipboards w Polsce są duże trudności. Sam "sprawiłem" sobie flipbaords z USA jako mały dodatek jednak później okazało się że był to mój najlepszy zakup. Flipboards świetnie sprawdzają się jako po prostu środek transportu. Nie rzadko jest tak że szybciej na uczelnie dojadę z flipboards niż autobusem . Przez ostatnie miesiące lata flipboards było non-stop w plecaku obok książek i zeszytów. Wszystkich zapraszam do pisania gdyż to obecnie jest najważniejsze żeby rozkręcić to forum. Później mam nadzieję pójdzie z górki. Oprócz tego ci co będą się udzielać i chcieliby zostać moderatorami proszę o kontakt ze mną.                                                                 Pozdrawiam!!

Offline

 
Na prawdę zapraszam do rejestracji wszystkich zainteresowanych jak i jeżdżących filpboards dla dobra forum - REJESTROWAĆ SIĘ !!! xD ;P

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs16najlepsze.pun.pl www.wscieklewilki.pun.pl www.jediofapocalypse.pun.pl www.dkw.pun.pl www.retroswiat.pun.pl